YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel
Anzac Hotel Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale - İstanbul Uçak Sefer Saatleri Değişti

Onur Air firması Çanakkale-İstanbul arasındaki tarifeli uçak seferlerinde saat değişikliği yaptı.

26 Nisan 2018 tarihinde eklendi

25 Nisan 2018 tarihinde sona ereceği ifade edilen ancak daha sonra yeniden bir açıklama yaparak seferlerine devam etme kararı alan Onur Air firmasının Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferlerinde saat değişikliğine gittiğini belirten Dardanel Turizm Firma Yetkilisi Zafer Güneş www.canakkaletravel.com 'a açıklamalarda bulundu. Zafer Güneş yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Onur Air firması 1 Kasım 2017 tarihinde başlattığı Çanakkale - İstanbul arasındaki tarifeli uçak seferlerini 25 Nisan 2018 tarihinde sonlandırma kararı almıştı. Ancak daha sonra yapılan görüşmeler neticesinde firma yetkilileri sefer saatlerinde değişiklik yaparak aynı hatta seferlere devam etme kararı aldı. Buna göre 26 Nisan 2018 tarihi itibariyle Cuma ve Pazar günleri hariç Onur Air’e ait uçak Çanakkale’den saat 20:00’de kalkacak ve saat 20:50’de İstanbul’a varacak. İstanbul’dan Çanakkale’ye geri dönüş ise saat 18:30’da gerçekleştirilecek ve uçak saat 19:20’de Çanakkale’ye ulaşacak” dedi.

Sefer saatlerinin 15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerliği olacağını da belirten Zafer Güneş, “15 Haziran tarihinden itibaren ise yine Cuma ve Pazar günleri hariç İstanbul’dan Çanakkale’ye kalkış saati 11:40, geri dönüş saati ise 13:10 olarak belirlendi” şeklinde konuştu.

Bu arada uçak bilet fiyatlarının ise kış aylarındaki fiyatlara nazaran daha yüksek olması dikkat çekiyor. Daha önce 95 TL’den bilet alabilen yolcular yeni tarifeden ortalama 140-150 TL’den bilet alabilecekler.

(HABER / FOTOĞRAF : Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

3226 kez okundu
site ekle