YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Çanakkale’de Tanıtılacak

Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürünü tanıtmak amacıyla Çanakkale'de bir etkinlik düzenleneceği açıklandı.

28 Kasım 2022 tarihinde eklendi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde (ÇOMÜ) düzenlenecek Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Etkinliği kapsamında ÇOMÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ferah Özkök, Çanakkale Aşçılar Federasyon Başkanı Osman Demirci, Marmara Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Yozgat ve ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Minara Gulıyava, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Vali İlhami Aktaş, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ferah Özkök, Çanakkale Aşçılar Federasyon Başkanı Osman Demirci ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

29 Kasım 2022 tarihinde düzenlenecek Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü etkinliği hakkında ÇOMÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ferah Özkök, Çanakkale Aşçılar Federasyon Başkanı Osman Daemirci ve beraberindeki heyet tarafından Vali İlhami Aktaş’a bilgi verilerek, etkinliğe davet ettiler.

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

5.472 kez okundu