YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

BBC ve Netflix Troy Dizi Filminin Fragmanını Yayınladı

Çanakkale’nin tanıtımına da büyük katkı sağlayacak olan BBC ve Netflix ortak yapımı “Troy: Fall of a City” (Troya: Bir Şehrin Düşüşü) isimli dizinin fragmanı yayınlandı.

19 Şubat 2018 tarihinde eklendi

Güney Afrika'nın Cape Town şehrinde çekimi yapılan dizinin başrollerinde İngiliz Shameless dizisindeki Frank Gallagher karakterini canlandıran David Threlfall ile birlikte Frances O’Connor ve David Gyasi bulunuyor. David Farr’ın 8 bölüm olarak senaryosunu yazdığı ve 2018 yılı ortalarında yayınlanması beklenen her biri 60 dakikalık dizide David Gyasi, Achilles rolünü; Louis Hunter ile Bella Dayne ise yaşadıkları aşk ile Yunanlılar ve Troiyalıları savaşa sokarak her iki imparatorluğun geleceğini tehlikeye sokan Paris ve Helen karakterlerini canlandırıyor.
Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer, 2018 Troia Yılı’nda yayınlanacak "Troy: Fall of a City” (Troya. Bir Şehrin Düşüşü) isimli 8 bölümlük dizi filmin önemine dikkat çekerek, bu filmin ilimizin ve ülkemizin uluslararası tanıtımına çok büyük bir itme gücü sağlanacağına inandığını söyledi.

(HABER : Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

HABER VİDEO (BBC VE NETFLİX TROY DİZİ FİLMİNİN FRAGMANINI YAYINLADI)
2.116 kez okundu