YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Çanakkale - İstanbul Uçak Seferleri 29 Ekim’de Başlıyor

(ÖZEL HABER) - 6 aydan bu yana yapılamayan Çanakkale - İstanbul uçak seferleri 29 Ekim 2017 tarihinden itibaren yeniden başlıyor.

27 Eylül 2017 tarihinde eklendi

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dardanel Turizm Firma Yetkilisi Zafer Güneş,  6 ay önce iptal edilen Çanakkale- İstanbul uçak seferlerinin 29 Ekim 2017 tarihinden itibaren yeniden başlayacağını belirterek,“ Çanakkale-İstanbul uçak seferlerinin kaldırılmasının ardından Çanakkalelilerden büyük tepki oldu. Bu hatta seferlerin yeniden başlatılması istendi. Bizlerde bunun üzerine Dardanel Turizm olarak bu hatta uçak seferlerinin yeniden başlaması için başka uçak firmaları ile temasa geçtik. Yaklaşık 4-5 aydır süren görüşmelerimiz sonuç  verdi ve 29 Ekim 2017 tarihi itibarıyla Onur Air firmasının Çanakkale-İstanbul uçak seferleri yeniden başlatılmasına karar verildi” dedi.

UÇAK FİYATI KIŞ BOYUNCA 75-80 TL CİVARINDA OLACAK

İstanbul-Çanakkale arasındaki uçak seferlerinin Atatürk Havalimanı’na yapılacağını da belirten Zafer Güneş, “Onur Air firması ile yaptığımız görüşmelerde bilet fiyatlarının kış boyunca 75-80 TL olacağı bizlere bildirildi. Yani bir bakıma otobüs fiyatına uçak yolculuğu yapılacak. Uçak sabah Çanakkale’den İstanbul’a gidecek. Akşamda Çanakkale’ye geri dönecek. Gece uçak Çanakkale’de kalacak. Haftanın 7 günü sefer yapılacak. Uçak Atatürk Havalimanı’na inecek” dedi.

(ÖZEL HABER : Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

20.740 kez okundu