YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Çanakkale Uluslararası Fuarlarda Tanıtılacak

Çanakkale'nin 2021 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve 2022 EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılımı ve fuarda en iyi şekilde tanıtılması için çalışmalara başlandı.

02 Kasım 2021 tarihinde eklendi

EMİTT Fuarında, Çanakkale’nin tarihi, doğal ve turistik zenginliklerinin dünya çapında tanıtılması kapsamında yapılacak çalışmaların değerlendirme toplantısı Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda Çanakkale’nin turizm zenginliklerinin ve sahip olduğu değerlerin iç ve dış pazarda tanıtılması açısından önemli bir rol oynayan fuarla ilgili olarak stant tasarımı, fuar süresince yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

2021 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve 2022 EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının Çanakkale’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirten Vali İlhami Aktaş, yapılan çalışmalarda kamu kurum ve kuruluşları ile turizme yönelik faaliyet gösteren işletmelerin iş birliğinin ve birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

2021 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve 2022 EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı hazırlık toplantısı, görüş ve önerilerin ardından son buldu.

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

5.664 kez okundu