YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

“ÇATOD AKADEMİ” Online Eğitime Başlıyor

Çanakkale, bölge, ülke ve dünya turizm hareketleri ile ilgili sektörel güncel bilgi ve içeriklerin paylaşıldığı, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) üyeleri başta olmak üzere turizm sektör paydaşlarına çeşitli sektörel ve kurumsal eğitim, bilgilendirme ve sunumların yayınlanacağı “ÇATOD AKADEMİ” Online ZOOM Platformu, Çanakkale Turizmi ve ÇATOD üyeleri için tüm hızıyla değer üretmeye devam ediyor.

19 Kasım 2020 tarihinde eklendi

Bu kapsamda “ÇATOD AKADEMİ” başlığıyla gerçekleştirmeye başlanan sektörel eğitim, bilgilendirme, sunum toplantılarında LIFECON Kişisel & Kurumsal Danışmanlık Firması ile işbirliği anlaşması yapıldı. Firma sahibi Özge Aretlik ile ÇATOD Yönetim Kurulu olarak yapılan toplantı neticesinde çeşitli konularda “ÇATOD AKADEMİ” online eğitimleri Kasım ayının 3. haftası itibari ile başlayacak.

ÇATOD & LIFECON işbirliği çerçevesindeki etkinliğin 'Zaman Yönetimi', 'Stres Yönetimi', 'Etikili İletişim', 'Kişisel Başarımızda İş ve Özel Yaşam Dengesi', 'Lider Yönetici Olabilmek', 'Personel Yönetimi', 'Kurumsal Kimlik Yaratmak' ve 'Müşteri İlişkileri Yönetimi' olarak planlandığını belirten Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer ,“ÇATOD AKADEMİ” markamız ile Çanakkale ve ülke Turizmimize değer yaratmak için faaliyetlerimizi hızlandırıyoruz. Bu çerçevede LIFECON Kişisel ve Kurumsal Danışmanlık firması sahibi Sayın Özge Aretlik Hanım’a çok kıymetli emek ve destekleri için teşekkür ediyoruz. ÇATOD Yönetim Kurulumuz olarak LIFECON firması adına Sayın Özge Aretlik ile gerçekleştirdiğimiz antlaşma çerçevesinde “ÇATOD AKADEMİ LIFECON” Eğitimlerimiz Kasım ayının 3. haftasında başlayacak. Bu kapsamda ÇATOD üyelerimiz, tüm turizm paydaşlarımız ile sektörel, kurumsal ve bireysel gelişim alanlarında önemli eğitimler gerçekleştireceğiz. Eğitimlerimiz “ÇATOD AKADEMİ” Zoom kanalımızda gerçekleştirecek olup, tüm eğitim içeriklerimiz kamuoyuna açık ÇATOD AKADEMİ YouTube kanalımızda yayınlanacak. LIFECON eğitimleri ay içinde 1 veya 2 kez online olarak “ÇATOD AKADEMİ” Zoom kanalı üzerinden gerçekleştirilecek ve tüm ÇATOD işletme işletmelerimizin yöneticileri ve çalışanları davetli olacak. ÇATOD AKADEMİ LIFECON EĞİTİMLERİ online toplantılar sonrası ÇATOD YouTube kanalımızdan ayrıca yayınlanacak” dedi.

(HABER: AYHAN ÖNCÜ / ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

7.728 kez okundu