YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

ÇATOD, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Öğrencileri İle Buluştu

Çanakkale Turistik Otelciler Yatırımcılar Derneği (ÇATOD), Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Turizm Fakültesi Kariyer günü etkinliğine katıldı.

06 Mart 2020 tarihinde eklendi

Kariyer günü etkinliği kapsamında ÇATOD ve üye otelleri yaz staj dönemi için ÇOMÜ Turizm Fakültesi öğrencilerinin başvurularını aldı ve çok sayıda görüşme gerçekleştirdi. ÇATOD Yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri ÇOMÜ Turizm Fakültesi idarecileri ve öğretim üyeleri ile bölge ve ülke turizmi ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “ÇOMÜ Turizm Fakültemiz ile birlikte ortak işbirliği içinde olmayı ve sürekli projeler gerçekleştirmeyi çok önemsiyoruz. Üniversitemiz şehrimizin en önemli bilim ve nitelikli insan kaynağı. Bu çerçevede geçmişten bugüne sürekli olarak ortak çalışmalarımızın sayısını arttırıyoruz. ÇATOD üye işletmelerimiz öğrencilerimize ve mezunlarımıza yalnız staj değil, öğretim döneminde yarı veya tam zamanlı iş imkanları sunmaktadır. Turizm sektörünün en kıymetli yapı taşı insan gücüdür. ÇOMÜ bu kapsamda ilimize ve ülkemize çok kıymetli genç arkadaşlarımızı yetiştirmektedir. Amacımız ilimizin bu kıymetli kaynaktan en üst seviyede fayda sağlamasıdır. Aynı zamanda Turizm Fakültemiz ile ortak yakın zamanda ortak sektörel yayın çalışması, ortak dijital iş havuzu, Kuzey Ege Yemekleri Festivali gibi önemli projeler yürütme arzusundayız, çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir” 

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

2.838 kez okundu