YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

ÇATOD İle ÇOMÜ Turizm Fakültesi Arasında İşbirliği

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Armağan Aydeğer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün Gökser, Serhat Koçarslan, Aykut Şölen ve Koray Özcan Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi (ÇOMÜ) Turizm Fakültesi Dekanlığını ziyaret etti.

25 Kasım 2020 tarihinde eklendi

Dekan Prof. Dr. Mustafa Boz ve Doç.Dr. Bekir Eşitti ile yapılan toplantıda ÇATOD ve ÇOMÜ Turizm Fakültesi arasında yakın zaman içinde gerçekleştirilecek, üniversite sivil toplum  işbirliği adına çok önemli çalışmaları içeren protokol ile ilgili detaylar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "ÇOMÜ Turizm fakültemiz ile süregelen işbirliğimizi daha üst seviyeye çıkarmak için yönetim kurulumuz ve turizm fakültesi dekanlığımız ile yakın bir çalışma yürütüyoruz. Yakın zaman içinde kamuoyu ile paylaşacağımız antlaşma çerçevesinde sivil toplum üniversite işbirliği adına örnek bir model kurmuş olacağız. Bu kapsamda ÇATOD olarak Üniversitemizin akademik faaliyetlerine katkı sağlamak arzusu içindeyiz. Amacımız Çanakkale’mizin en önemli değerlerinden biri olan Üniversitemizin entellektüel birikimi ve nitelikli işgücünü Çanakkale Turizm sektörümüzün tecrübe ve yatırım kabiliyeti ile birleştirerek, bölgemiz ve ülkemiz turizmi için güçlü bir katma değer üretmektir.” 

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

8.748 kez okundu