YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

ÇATOD İle WEBEE Arasında Turizmde Dijital Dönüşüm İşbirliği

Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Ortak Pazar markası çalışmaları kapsamında oteller için uçtan uca misafir deneyimini yöneten turizm teknoloji firması WEBEE ile işbirliği protokolü yaptı.

27 Şubat 2021 tarihinde eklendi

ÇATOD üyelerinin katıldığı çevrimiçi işbirliği toplantısında WEBEE Genel Müdürü Özgür Zan ve Satış Müdürü Mert Tanol WEBEE hakkında bilgiler sunarken, ÇATOD üyeleri için avantajlı programlarını açıkladılar.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer etkinlikte yaptığı konuşmada misafir memnuniyetini doğrudan arttıran yenilikçi uygulaması ile WEBEE’nin turizmde dijital dönüşüm konusunda başta konaklama sektörü için çok nitelikli bir ürün sunduğunu belirterek,”Özellikle covid sonrası değişen misafir tercihlerine bağlı olarak misafir ile otel arasında güçlü  temassız iletişim platformu sunan WEBEE, aynı zamanda otel tarafında operasyonel süreçlerin tüm yönetim katmanlarında anlık takip ve müdahalesine, otel içi sunulan hizmetlerin çevrimiçi sunulmasına da olanak sağlıyor. Otellerimiz WEBEE ile misafirlerinin taleplerini anlık değerlendirme şansına sahip olarak, olası aksaklıkları anında müdahale etme imkanına sahip olabiliyor. Günümüzde tesislerimizin tercih edilmesinde en önemli unsur “Misafir Memnuniyeti” olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda otellerin sunduğu tüm hizmetlerin puanlandığı çok sayıda sistemler, satınalma sürecinde birinci etken olarak karşımıza çıkıyor. WEBEE'nin sunduğu teknoloji bu sürecin pozitif yönetimi açısında önemli bir imkan sağlıyor.

ÇATOD olarak ÇATOD Ortak Pazar markamız ile Çanakkale Turizmine ve Çanakkale otellerimize değer katacak yenilikçi ve rekabetçi çözümleri üyelerimize avantajlı olarak sunmaya devam edeceğiz” dedi.

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

7.392 kez okundu