YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

ÇATOD Yeni Yönetiminden Vali Tavlı’ya Ziyaret

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği’nin (ÇATOD) Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Aydeğer ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

07 Ekim 2019 tarihinde eklendi

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz ’un da bulunduğu ziyarette Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Aydeğer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Hilmi Satar, Genel Sekreter Salih Zeki Yüksel, Sayman Aykut Şölen, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün Gökser, Serhat Koçarslan ve Erhan Pazarbaşı ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale’nin sahip olduğu tarihi, doğal ve turistik zenginliklerin ele alındığı ziyarette, 2020 yılında Çanakkale’nin turizm potansiyelinin yükseltilmesi ve daha etkin tanıtımıyla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Troya Müzesi’nin Çanakkale turizmine sağladığı katkılar ile Çanakkale’nin ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlayacak faaliyetlerin ve konuyla ilgili Çanakkale A.Ş. kurulması gibi temel projelerin görüşüldüğü ziyarette, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Aydeğer ve yönetim kurulu üyeleri, Turizme verdiği destekten dolayı Vali Orhan Tavlı’ya teşekkür etti.

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği’nin yeni yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

2.563 kez okundu