YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

ÇATOD’da Armağan Aydeğer Yeniden Başkanlığa Seçildi

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği (ÇATOD) Başkanlığı’na yeniden Armağan Aydeğer seçildi.

01 Ekim 2019 tarihinde eklendi

Çanakkale Turistik Otelciler, Yatırımcılar ve İşletmeciler Olağan Genel Kurulu yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. 2018-2019 dönemi başkanı Armağan Aydeğer ÇATOD’un geçmiş dönem faaliyetleri hakkında üyeleri bilgilendirdi. Divan Başkanlığını Ali Akol, Kemal Pazarbaşı ve Hayati Aydeğer’in yönettiği genel kurulda, geçmiş yönetimin faaliyet ve bütçesinin ibrasından sonra yeni yönetim seçildi.

Tek liste halinde oybirliğiyle yönetim kuruluna seçilen Armağan Aydeğer ÇATOD Başkanı, Mehmet Hilmi Satar (Başkan Yardımcısı), Salih Yüksel (Genel Sekreter), Aykut Şölen (Sayman), Nilgün Gökser, Serhat Koçarslan ve Erhan Pazarbaşı da yönetim kurulu üyeliği görevine seçildi. Çatod’un Çanakkale ili genelindeki 5 bölge temsilciliğine Ramazan Candan, Hilmi Selimoğlu, Metin Ataol, Şenol Dağınık ve Ali Ay seçildi.

Genel kurulda üyelere teşekkür eden Armağan Aydeğer yeni dönemde Çanakkale turizminin gelişimi, tanıtımı, üyelerin birlik ve beraberliği, haksız rekabete karşı üyelerin korunması için çalışmalar yürütmeye devam edeceklerini bildirdi. Bu kapsamda Çanakkale’nin öncü kurum ve kuruluşları ile koordinasyon içinde Çanakkale turizminin kalkınması için güçlü bir vizyon ve hedefler ile faaliyetlerin gerçekleştirileceğini belirten Armağan Aydeğer, üyelere teşekkür etti.

Genel kurul sonrasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulu görevleri belirlendi.

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

2.769 kez okundu