YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

EMITT’te Çanakkale’nin Tanıtımı İçin Dev İşbirliği

ÇATOD ile ETSTur OdaMax arasında süregelen işbirliği büyüyerek devam ediyor.

02 Şubat 2020 tarihinde eklendi

22. EMITT İstanbul Turizm Fuarı kapsamında Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) yönetim kurulu ile ETS OdaMax Genel Müdürü Bora Gencer ve Çanakkale Bölge Müdürü Kerem Meto arasında bir toplantı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda devam eden ÇATOD ETS OdaMax işbirliği antlaşması kapsamında; ETSTur OdaMax Çanakkale ilinin turistik değerlerinin etkin tanıtımı için Şubat 2020 de 4 adet sosyal medya fenomenini ÇATOD ev sahipliğinde Çanakkale’ye gönderecek. Aynı zamanda Nisan ayına kadar Çanakkale’de ETS OdaMax üst yönetiminin katılacağı bir etkinlik gerçekleştirilecek. 2020 sezonu için Dijital platformlarda Çanakkale’ye yönelik yoğun bir tanıtım çalışması yapılması konusunda da Genel Müdür Bora Gencer taahhütte bulunarak "ÇATOD ile birlikte Çanakkale’nin tanıtımı için tüm imkanlarımızı en üst düzeyde kullanmaya devam edeceğiz" dedi. Bora Gencer Şubat ayında Balkanlarda gerçekleştirilecek Sofya ve Bükreş Fuarlarına OdaMax olarak katılım sağlanacağını ve bu pazarlarda da Çanakkale ve Trakya için çalışma yapacaklarının müjdesini verdi ve ÇATOD’a destekleri için teşekkürlerini iletti.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, “19 Eylül 2019 tarihinde başlayan, Çanakkale ilimizin Türkiye genelinde etkin tanıtılması amacıyla ÇATOD ve ETSTur OdaMax arasındaki işbirliği Çanakkale’mize çok önemli kazanımlar sağlamıştır. Çanakkale’miz ETSTUR OdaMax tarafından her platformda çok güçlü bir tanıtım kampanyasının öznesi haline gelmiştir. OdaMax ile işbirliğimizi arttırarak devam ettiriyoruz. Devam edem süreçteki çok değerli destekleri için ETSTur OdaMax’ın kıymetli yöneticileri Bora Gencer ve Kerem Meto’ya teşekkürlerimizi sunarız. Yakın süreçte Çanakkale turizminin tanıtım ve gelişimi için çok sayıda çalışmayı birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

Toplantıya ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, Başkan Yardımcısı Mehmet Satar, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün Gökser ve Aykut Şölen katıldı.

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

2.955 kez okundu