YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Gaziler Şehrinden Şehitler Diyarı Çanakkale’ye Anlamlı Ziyaret

Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep’ten toprak ve bayrak ile birlikte Çanakkale’ye gelen Öğretmen Azer Umut ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin, Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

19 Aralık 2021 tarihinde eklendi

Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Gaziantep'in Kurtuluşu'nun 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Çanakkale’ye gelen Öğretmen Azer Umut ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin, Gaziantep’ten 80 ilimize gönderilen bağımsızlığımızın sembolü bayrağımız ve 6317 şehidimizin kanı ile sulanan Gaziantep toprağını Vali İlhami Aktaş’a takdim etti.

Öğretmen Azer Umut, 25 Aralık tarihinde Gaziantep’te düzenlenecek 100. Yıl etkinlikleri davetiyesini Vali İlhami Aktaş’a takdim ederek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 100’üncü yılını kutlayıp, bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı Öğretmen Azer Umut ve Öğrenci Filiz Nazlı Şahin’e teşekkür eden Vali İlhami Aktaş, 100 yıl önce Gaziantep’in düşman işgalinden kurtulması için canlarını feda eden şehitleri rahmet ve minnetle andı.

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

6.228 kez okundu