YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Gestaş Dünyanın En Büyük Denizcilik Fuarında

Denizcilik sektörünün önemli şirketleri, Almanya’nın Hamburg şehrinde buluştu. Uluslararası Deniz Ticareti Fuarı SMM 2016, 108 ülkeden 50 bin ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşirken Çanakkale’nin denizcilik şirketi GESTAŞ, ilk kez fuarda yer aldı. Şirketi Genel Müdür Volkan Uslu temsil etti.

08 Eylül 2016 tarihinde eklendi

Dünya denizcilik sektörünün en büyük organizasyonlarından Uluslararası Deniz Ticaret Fuarı SMM 2016, 6 Eylül Salı günü Almanya’nın Hamburg kentinde başladı. 108 ülkeden 50 bin ziyaretçinin ve 2100’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda, Çanakkale’nin denizcilik şirketi GESTAŞ Deniz Ulaşım Ticaret A.Ş de yer aldı. Yeni dönemde hem hizmet kalitesini, hem de marka bilinirliliğini artırmaya yönelik hamleler yapan; denizcilik sektöründe dünya çapında modelleri örnek almayı hedef olarak belirleyen GESTAŞ, ilk kez böyle bir fuarda boy gösterdi. GESTAŞ adına Genel Müdür Volkan Uslu ve İskele Operasyon Müdürü Burak Oruç’un katıldığı fuarda, LNG, methanol, hibrid, çift yakıtlı sistemler gibi alternatif çevre dostu, düşük emisyonlu sevk sistemleri teknolojileri ve deniz güvenliği alanlarında sektörel olarak çok geniş yelpazede ürünler sergilendi.

USLU, SON TEKNOLOJİLERİ İNCELEDİ

Çanakkale’nin önde gelen şirketlerinden olan, 2016’nın ilk 7 ayını zarar eden geçmiş dönemlerin aksine 4.3 milyon TL gibi rekor bir net karla kapatan Gestaş, karını yeni yatırımlara dönüştürme hedefinde. Büyük projelerle Çanakkale’ye hizmeti; araç ve yolcu taşımacılığında da kaliteli ulaşımı sürdürmeye devam edecek olan şirket, Almanya’daki fuara katılımıyla da vizyonunu gözler önüne serdi. Şirketin marka bilinirliliğini sağlama, iş geliştirme ve uluslararası ortaklarla ticaret yapma vizyonuyla fuarda yer alan Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu ve İskele Operasyon Müdürü Burak Oruç, deniz ticareti alanındaki son teknolojileri incelerken; dünyanın benzer hizmeti veren şirketlerinin yetkilileriyle de bilgi alışverişinde bulundu. Denizcilik sektörünün önemli isimleri ve başarılı şirketlerini bir araya getiren Almanya’daki bu önemli fuar, bugün sona erecek.

 (Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

Etiketler : GESTAÜŞ , Volkan Uslu , SMM 2016
1.767 kez okundu