YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

İl Kültür ve Turizm Müdürü Yılmaz’dan ÇATOD’a Ziyaret

Çanakkale’nin yeni İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği’ni (ÇATOD) ziyaret etti.

10 Ocak 2021 tarihinde eklendi

Ziyarette Çanakkale il turizminin gelişimi ile ilgili yapılacak çalışmalar ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer, Başkan Yardımcısı Nilgün Gökser, Yönetim Kurulu Üyeleri Aykut Şölen ve Koray Özcan, Dernek Sorumlusu Hülya Taştekin, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevlisi Ahsen Başol katıldı.

ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ziyarette yaptığı konuşmada Kültür ve Turizm İl Müdürü Murat Yılmaz’ın ÇATOD Derneğini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ÇATOD olarak yaklaşık 30 yıldır tüm üyelerimizin desteği ile Çanakkale turizmimizin gelişimi için kamu kurumlarımız ve diğer turizm paydaşlarımız ile büyük bir mücadele veriyoruz. Çanakkale turizminin gelişimi için Kültür ve Turizm İl Müdürlüğümüz ile geçmişte olduğu gibi bugünde, omuz omuza zaman ve mekan gözetmeksizin duraksız çalışmaya devam edeceğiz. Çok önemli paradigma değişimlerinin yaşandığı COVİD 19 sonrası dünya turizminde; Çanaklale ili olarak alacağımız tedbirler ve uygulayacağımız gelişim planları, sürecin kazananını belirleyecektir. Çanakkale sahip olduğu doğal zenginlik, coğrafi konum, kültürel ve tarihsel derinlik nedeniyle, bu sürecin en güçlü pozitif potansiyele sahip olan destinasyonların başında yer almaktır” dedi.

(HABER: Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

11.700 kez okundu