YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Kar Küresine Yoğun İlgi

Çanakkale Belediyesi tarafından yeni yıl etkinliği kapsamında İskele Meydanı’na yerleştirilen kar küresi kentlilerden büyük ilgi gördü.

20 Aralık 2018 tarihinde eklendi

Yeni yıla sayılı günler kala Çanakkale Belediyesi, kentlilerin yeni yıl heyecanını birlikte paylaşması amacı ile İskele Meydanı’na kar küresi kurdu. 7’den 70’e kentlilerin yoğun ilgisi ile karşılanan kar küresinde Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan fotoğraf çektirdi. Yeni yıl heyecanını ölümsüzleştirmek ve 2018 yılının son günlerinden güzel bir hatıra kalması amacı ile Çanakkale Belediyesince kurulan kar küresi ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Gökhan; Kar küremizin içine girdik ve oturduk, yeni yılı karşıladık. Kar küremiz esasında ayın 29’unda çarşı caddesinde yapılacak olan etkinlik için temin edildi. Ama öncesinde burada sergiledik. Hiç olmazsa insanlar içerisinde fotoğraf çektirsin diye buraya getirdik ve ilgi de çok. Onun için yılbaşı ile beraber burada kalacak ve kentlilerimiz de bunu kullanacak. Tabi sadece burada değil, çeşitli mahallelere de götürüp oradaki özellikle çocukların kullanımına sunabilirsek güzel olacak” dedi.

2019 yılı için umutlu olduğunu belirten Başkan Gökhan; “2019 güzel bir yıl olacak. Bundan da umutluyuz. Bu ekonomik anlamdaki kötü yılı geride bırakacağımızı umut ediyorum. Umutsuz yaşanmaz, umut edeceğiz ve gayret edeceğiz. Elbirliği, gönül birliği ile Türk milleti bu zorlukların üstesinden gelir. 2019’da bu zorlukların üstesinden geleceğimizi umut ediyorum. Tüm Çanakkaleliler ile birlikte 2019 yılını iyi geçirebilmek için gayret edeceğiz. Umudumuzu kaybetmeyeceğiz ve umut ile yaşamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

1.200 kez okundu