YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel
Anzac Hotel Çanakkale Şehitlik Turu

Kazdağları Gezileri Başlıyor

Çanakkale Belediyesi tarafından “Kaz Dağları'na Sahip Çıkmaya Gidiyoruz” sloganıyla bu yıl sekizincisi düzenlenen Kaz Dağları gezileri Haziran ayı itibariyle başlıyor.

04 Haziran 2018 tarihinde eklendi

2011 yılında başlayarak Kazdağları’nın güzelliklerini kentlilerimizle buluşturan geziler, bu yıl yeniden düzenleniyor. Haziran-Ağustos ayları arasında gerçekleşecek olan Kazdağları gezileri kapsamında her yıl olduğu gibi Çanakkale Belediyesi Ana Hizmet Binası önünden hareketle, Bayramiç, Evciler Köyü’ndeki molaların ardından Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri, Alabalık Tesislerinin ziyareti ve Ayazma’nın eşsiz dokusunun keşfiyle gerçekleşecek olan gezilere profesyonel rehber de eşlik edecek.

Kentlilerin Kazdağları’nın doğal güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra bölgedeki altın arama faaliyetleri ile başlayan ve oluşması muhtemel doğa tahribatları hakkında da bilgilendiriliyor. Haziran ayı itibariyle başlayacak olan Kazdağları gezilerine katılmak için Çanakkale Belediyesi'nin 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezinden randevu alınması gerekiyor.

(Haber Kaynak ve Aktif Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

1982 kez okundu