YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Küçükkuyu- Midilli Gemi Seferleri 1 Aya Kadar Başlıyor

TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Turgay Kılıç, Ayvacık İlçesi'ne bağlı Küçükkuyu Beldesi ile Yunanistan'ın Midilli Adası arasında yapılması planlanan gemi seferlerinin 1 aya kadar başlayacağını açıkladı.

17 Ekim 2017 tarihinde eklendi

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Turgay Kılıç, yaklaşık 1 yıldan buya devam eden Ayvacık İlçesi'ne bağlı Küçükkuyu Beldesi ile Yunanistan'ın Midilli Adası arasında yapılması planlanan gemi seferlerinin başlaması konusunda Dentur Avrasya firması yetkililerinden önceki gün bilgi aldıklarını belirterek; ”Firma yetkilileri yaptıkları çalışmalar sonunda seferlerinin 1 aya kadar başlayacağı konusunda bizlere bilgi verdiler. Büyük ihtimalle kasım ayı sonuna doğru Küçükkuyu-Midilli arasında feribot seferleri başlayacak” dedi.

Daha önce yapılan açıklamada Küçükkuyu -Midilli arasındaki feribot seferllerinin gidiş-dönüş 25 Euro olacağı açıklanmıştı. Yeni yapılacak düzenleme ile fiyatların da hemen hemen aynı fiyatlarda olması bekleniyor.

(HABER : Ayhan ÖNCÜ/ÇANAKKALE)

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

2.434 kez okundu