YUKARI ÇIK

Çanakkale Travel
Çanakkale Travel

Ukrayna Heyetinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

Çanakkale ve Ukrayna’yı turizmle yakınlaştırmak adına temaslarda bulunmak üzere Çanakkale’ye gelen Ukrayna Ternopil Bölgesi resmi heyeti ve ülkenin önemli medya mensupları Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

06 Şubat 2018 tarihinde eklendi

Ukrayna Ternopil Bölgesi Valisi Stephan Barna, Turizmden sorumlu Ukrayna Ternopil Bölgesi Vali Yardımcısı Oleh Valov ile Ukrayna Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı Turizmden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Natalia Savelieva’dan oluşan heyet, Vali Yardımcısı Ali Candan ile birlikte Başkan Gökhan’ı makamında ziyaret etti. Ukrayna’dan gelen basın mensuplarının da takip ettiği ziyarette Başkan Gökhan, Çanakkale’nin kültürü ve tarihinin yanı sıra Çanakkale Belediyesi çalışmaları hakkında Ukrayna heyetine bilgiler verdi.

Ukrayna Ternopil Bölgesi hakkında Başkan Gökhan’a bilgiler veren Ternopil Bölgesi Valisi Barna, Ukrayna’da Çanakkale’nin daha fazla tanınması için çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Ternopil Bölgesi Valisi Barna, Başkan Gökhan’a çeşitli hediyeler takdim ederken, Başkan Gökhan da Barna’ya kahve takımı ve içerisinde eski Çanakkale fotoğraflarının yer aldığı kitapçığı hediye etti.

Toplu fotoğraf çekimi ile sona eren ziyaretin ardından heyete eşlik eden Ukraynalı basın mensupları, Başkan Gökhan ile röportaj gerçekleştirdi.

(Haber Kaynak ve Link Gösterilmeden İzinsiz Alınıp Yayınlanamaz)

1.572 kez okundu